Як вибрати тостер: лайфхаки, про яких ви не знали!!!
Випускаються пристрої 3-х типів:
-
Механічні: без таймера. Найпростіші девайси. Плюс – ціна, мінус – доведеться стежити за підсмажуванням, щоб хліб не перетворився у вугілля.
-
Напівавтомати оснащені термостатом. Коли досягається температурний межа, пристрій вимикається.
-
Автоматичні тостери: до терморегулятора додано таймер. Вставили хліб, поставили час, і прилад працює по заданій команді.
Вибираючи пристрій, подивіться на параметри, вони визначають нюанси піджарки хліба.
Характеристики приладу:
-
потужність домашніх тостерів в межах 600-1600 Вт. Якщо прилад використовується 1-2 рази в день, експерти АLM-remont рекомендують вибирати модель до 1000 Вт. Пам'ятайте: зайві вати – додаткові витрати електрики;
-
кількість відсіків для тостів. У стандартних пристроях 2 відділення – вистачає для сніданку 1-3 осіб. Рідше зустрічаються тостери на 4 відсіки: для завзятих любителів тостів або великої сім'ї;
-
наявність піддону. Якщо прилад оснащений знімним піддоном, немає потреби щоразу чистити тостер;
-
дизайн: важлива деталь в плані естетики. Однакова конструкція не виключає зовнішнього різноманітності. Прилади відрізняються за кольором, стилю і розмірами.
Корисні нюанси
Предназначение тостеров – поджаривать хлеб, но производители ухитряются снабдить приборы всевозможными функциями. Перед покупкой поинтересуйтесь, какие «фишки» у этой конкретной модели. Дополнительные операции повышают стоимость девайса. Нет смысла переплачивать за то, чем не будете пользоваться.
Чем еще отличаются тостеры:
-
термоизолированный корпус – полезная штука, когда в доме маленькие любознайки;
-
регулировка степени поджаривания тостов;
-
наличие кнопки «стоп». Благодаря этой функции прибор отключается по вашему требованию;
-
режим разморозки пригодится тем, кто хранит хлеб в морозилке;
-
решітка для підігріву кексів, круасанів і булочок;
-
відсік для кабелю приховує зайві сантиметри, і шнур не бовтається;
-
підсмажування тосту з одного боку: хрустка скоринка і ніжний м'якуш в одному скибочці.
Уважно поставтеся до характеристик і функціоналу і отримаєте ідеальну модель тостера, з яким кожен ранок буде добрим. І не забувайте про правила використання, тоді ремонт тостера знадобиться нескоро. Смачних вам сніданків!
- Побутова соковижималка — відомий кожному, але не надто популярний кухонний прилад. Того, хто не звик починати ранок з свіжовичавленого соку, вибір соковижималки для будинку може здатися вельми нетривіальним завданням. На які параметри потрібно звернути увагу? Чому одні соковижималки відрізняються від інших? Які краще підійдуть для склянки соку, а які — для переробки великих обсягів продуктів? Давайте розберемося.
- Отже, ви зважилися на самостійну збірку домашнього комп'ютера з комплектуючих. Вітаємо! Це не тільки цікаво, але і більш економічно, ніж купувати готову машину.